وبلاگ

حضور عطرین در نمایشگاه گلفود 2022

نمایشگاه Gulfood از تاریخ 13 الی 17 فوریه 2022 (24 الی28 بهمن ماه 1400) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه به عنوان یکی از اصلی‌ترین و پربازدید‌ترین مراکز تجارت جهانی در زمینه شرکت‌های غذایی در بین تمامی کشورهای جهان به حساب می‌آید. حضور یکپارچه شرکت‌های قدرتمند ایرانی، در قالب یک مجموعه گروهی و ارائه تولیدات ایرانی در سطح بین‌المللی در فضای این نمایشگاه محسوس خواهد بود و شرکت عطرین جدیدترین محصولات خود را با حضور مدیران مجموعه خویش در این نمایشگاه عرضه خواهد کرد.

گلفود بزرگترین جایگاه فروش و مکانی برای ملاقات صنایع است و به قدری اهمیت دارد که تعداد زیادی از وزرای اقتصاد و کشاورزی نیز در آن حاضر می شوند و از آنجا که نمایشگاه گلفود دبی مرکز توسعه‌ی تجارت شرکت‌های غذایی جهان است عرصه خوبی برای معرفی محصولات عطرین به جهانیان است و با حضور بی‌شمار بازدیدکننده و خریدار در این نمایشگاه سبب می‌شود  تا عطرین روابط و تجارت خود را از طریق این رویداد در سطح بین‌المللی توسعه دهد.

از دیگر مزایای شرکت در نمایشگاه گلفود برای شرکت عطرین می‌توان ایجاد بستری مناسب برای تجارت و تبادل دانش و مهارت با متخصصان سایر کشورها وبازدید از آخرین نوآوری‌های رخداده در جهان باشد. چرا که عطرین در راستا حفظ و کیفیت محصولات خود می‌داند باید روش‌ها و دانش خط تولید خود را به‌روز کند تا از  بازار رقابت جهانی جا نماند و همینطور در این بستر بتواند بهترین محصولات غذایی ایرانی را به بازدیدکنندگان خود ارائه دهد.

 

نمایشگاه گلفود در فصل زمستان هر سال در مرکز تجارت جهانی دبی (Dubai World Trade Centre) برگزار می شود.  و عطرین امسال در غرفه  CC3_34حضوری فعال خواهد داشت.

  • Hall name: Concourse 1
  • Stand: CC3 – 34
  • Stand area: 12

منتظر دیدارتان در نمایشگاه بین‌المللی Gulfood دبی هستیم.

چند نمونه از سوالات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

آیا زعفران دم کرده فاسد می شود؟
زعفران یک ادویه با ارزش و عجیب و غریب است که اغلب در غذاهای مختلف در سراسر جهان استفاده می شود. طعم،...
ادامه مطلب
عطرین در ششمین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی
ششمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران در تاریخ 10 لغایت 13 آبان...
ادامه مطلب
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.