درباره ما

برای سلامتی شما محصولات ارگانیک را عرضه می‌کنیم

 • در سال‌های خیلی دور که امروز آن را با نام عهد باستان می‌شناسیم افسانه‌ها حقیقت داشتند، یا بهتر است بگوییم که مردم دوست داشتند که آن‌ها واقعی باشند. این قصه‌های افسانه‌ای مردم را به وجد می‌آورد و به آن‌ها انگیزه و امید برای ادامه زندگی می‌داد.یکی از این قصه‌ها که امروز برای شما تعریف خواهیم کرد قصه زعفران است. گیاهی ارزشمند که جهانیان، کشور ایران را به‌عنوان خواستگاه آن می‌شناسند. هرمس، پسر زئوس که خدای سرعت بود، بعد از دیدار با زعفران صد دل عاشق این گیاه می‌شود. روزی از روز‌ها که هرمس و زعفران در کنار یکدیگر گرم صحبت بودند، هرمس به اشتباه زعفران را می‌کشد و از آسمان خون به زمین جاری می‌شود. خون زعفران به داخل زمین رفت و از آن به بعد در آن زمین زعفران شروع به گل دادن کرد.ما در شرکت بهین عطرین زر ” برند عطرین” ، با نگاه به دنیای واقعی، تصمیم بر این گرفتیم تا در کنار یکدیگر این قصه‌ها را برای شما زنده کنیم، قصه‌‌هایی که امروز یادآور روزهای گذشته‌ای هستند که اجداد ما در آن بسیار نقش داشته‌اند. نگه‌داری از این گیاه ارزشمند از 3500 سال قبل یکی از مهم‌ترین کارهایی بوده که اجداد ما به‌یادگار گذاشته‌اند.
 • آغاز فعالیت برند عطرین
  ما در سال 1398 شروع به فعالیت کردیم. اما داستان شروع فعالیت ما به سال‌ها قبل برمی‌گردد، وقتی که در آن طرف مرزها هنوز زعفران ایران به این حد شناخته شده نبود. روزهایی که، زعفران مرغوب و باکیفیت ایران با نام‌های دیگری به کشورهای خارجی صادر می‌‌شد و هیچ‌کس از زعفران ایرانی خبر نداشت. ما تصمیم گرفتیم تا دوباره نام ایران و ایرانی را در دنیا خوش‌آوازه کنیم. در همین روزها بود که فکر تاسیس مجموعه‌ایی برای تولید زعفران به ذهن‌مان رسید، محصولی که کاشت و برداشت آن ریسک بزرگی به حساب می‌آمد.این گیاه ارزشمند، هر سال در فصل مهر و آبان، یعنی روزهایی که هوا سرد می‌شود، شروع به گل دادن می‌کند و حالا زمان آن است که قبل از طلوع آفتاب و برای چند روز متوالی، گل این گیاه از روی زمین چیده شود. تصمیم ما جدی بود و حالا در سال 1399، در کشورهایی مانند عمان، آمریکا ، ترکیه و ایران توانسته‌ایم برند عطرین را ثبت کرده و فعالیت‌مان را با تاسیس دفاترمان آغاز کنیم.
 • چرا عطرین، نام زعفران ایرانی را زنده نگه می‌دارد؟
  در روزی که تصمیم به فعالیت در زمینه تولید زعفران گرفتیم، با یکدیگر عهد کردیم که باید بهترین و باکیفیت‌ترین محصول را به خانه‌های مردم ارسال کنیم. محصولی که برازنده نام ایران و زعفران ایرانی باشد. ما با تاسیس آزمایشگاهی مجهز در مجموعه تمام تحقیقات مربوط به زعفران را انجام می‌دهیم و بعد از آن به محیطی کاملا بهداشتی ارسال می‌کنیم و در نهایت زعفران را در بسته‌بندی‌های منحصربه‌فرد آماده می کنیم. بعد از آنکه افسانه عهد باستان و اهمیت زعفران را شنیدیم، سعی کردیم تا بسته‌بندی‌هایی درست کنیم که نشان از تاریخ غنی کشور ایران باشد. استفاده از طرح خاتم در بسته‌بند‌ی‌ها باعث شد تا جهانیان به طرح‌ها و نقوش ایرانی نگاهی دوباره کنند و نام ایران و ایرانی در دنیا زنده بماند.
 • هدف برند عطرین
  در همان زمانی که تصمیم به تاسیس برند عطرین گرفتیم، دغدغه‌ای اساسی ذهن‌مان را به خود مشغول کرده بود. کشاورزان ایرانی روزها، ماه‌ها و سال‌ها تلاش می‌کنند تا محصولی باکیفیت را به‌دست افراد جامعه و جهانیان برسانند.
 • برند عطرین در کنار شما
  قصه عطرین سال‌هاست که شروع شده و هر روز، هر ماه و هر سال صفحه‌ جدیدی در این کتاب بی‌انتها نوشته خواهد شد، که تاریخچه‌ و داستانی جدید و واقعی برای این گیاه ارزشمند یعنی زعفران است.

در سال‌های خیلی دور که امروز آن را با نام عهد باستان می‌شناسیم افسانه‌ها حقیقت داشتند، یا بهتر است بگوییم که مردم دوست داشتند که آن‌ها واقعی باشند. این قصه‌های افسانه‌ای مردم را به وجد می‌آورد و به آن‌ها انگیزه و امید برای ادامه زندگی می‌داد.یکی از این قصه‌ها که امروز برای شما تعریف خواهیم کرد قصه زعفران است. گیاهی ارزشمند که جهانیان، کشور ایران را به‌عنوان خواستگاه آن می‌شناسند.
هرمس، پسر زئوس که خدای سرعت بود، بعد از دیدار با زعفران صد دل عاشق این گیاه می‌شود. روزی از روز‌ها که هرمس و زعفران در کنار یکدیگر گرم صحبت بودند، هرمس به اشتباه زعفران را می‌کشد و از آسمان خون به زمین جاری می‌شود. خون زعفران به داخل زمین رفت و از آن به بعد در آن زمین زعفران شروع به گل دادن کرد.

ما در شرکت بهین عطرین زر ” برند عطرین” ، با نگاه به دنیای واقعی، تصمیم بر این گرفتیم تا در کنار یکدیگر این قصه‌ها را برای شما زنده کنیم، قصه‌‌هایی که امروز یادآور روزهای گذشته‌ای هستند که اجداد ما در آن بسیار نقش داشته‌اند. نگه‌داری از این گیاه ارزشمند از 3500 سال قبل یکی از مهم‌ترین کارهایی بوده که اجداد ما به‌یادگار گذاشته‌اند.

آغاز فعالیت برند عطرین

ما در سال 1398 شروع به فعالیت کردیم. اما داستان شروع فعالیت ما به سال‌ها قبل برمی‌گردد، وقتی که در آن طرف مرزها هنوز زعفران ایران به این حد شناخته شده نبود. روزهایی که، زعفران مرغوب و باکیفیت ایران با نام‌های دیگری به کشورهای خارجی صادر می‌‌شد و هیچ‌کس از زعفران ایرانی خبر نداشت. ما تصمیم گرفتیم تا دوباره نام ایران و ایرانی را در دنیا خوش‌آوازه کنیم. در همین روزها بود که فکر تاسیس مجموعه‌ایی برای تولید زعفران به ذهن‌مان رسید، محصولی که کاشت و برداشت آن ریسک بزرگی به حساب می‌آمد.این گیاه ارزشمند، هر سال در فصل مهر و آبان، یعنی روزهایی که هوا سرد می‌شود، شروع به گل دادن می‌کند و حالا زمان آن است که قبل از طلوع آفتاب و برای چند روز متوالی، گل این گیاه از روی زمین چیده شود.
تصمیم ما جدی بود و حالا در سال 1399، در کشورهایی مانند عمان، آمریکا ، ترکیه و ایران توانسته‌ایم برند عطرین را ثبت کرده و فعالیت‌مان را با تاسیس دفاترمان آغاز کنیم.

چرا عطرین، نام زعفران ایرانی را زنده نگه می‌دارد؟

در روزی که تصمیم به فعالیت در زمینه تولید زعفران گرفتیم، با یکدیگر عهد کردیم که باید بهترین و باکیفیت‌ترین محصول را به خانه‌های مردم ارسال کنیم. محصولی که برازنده نام ایران و زعفران ایرانی باشد. ما با تاسیس آزمایشگاهی مجهز در مجموعه تمام تحقیقات مربوط به زعفران را انجام می‌دهیم و بعد از آن به محیطی کاملا بهداشتی ارسال می‌کنیم و در نهایت زعفران را در بسته‌بندی‌های منحصربه‌فرد آماده می کنیم.

آزمایشگاه عطرین

بعد از آنکه افسانه عهد باستان و اهمیت زعفران را شنیدیم، سعی کردیم تا بسته‌بندی‌هایی درست کنیم که نشان از تاریخ غنی کشور ایران باشد. استفاده از طرح خاتم در بسته‌بند‌ی‌ها باعث شد تا جهانیان به طرح‌ها و نقوش ایرانی نگاهی دوباره کنند و نام ایران و ایرانی در دنیا زنده بماند.

هدف برند عطرین

در همان زمانی که تصمیم به تاسیس برند عطرین گرفتیم، دغدغه‌ای اساسی ذهن‌مان را به خود مشغول کرده بود. کشاورزان ایرانی روزها، ماه‌ها و سال‌ها تلاش می‌کنند تا محصولی باکیفیت را به‌دست افراد جامعه و جهانیان برسانند.

برند عطرین در کنار شما

قصه عطرین سال‌هاست که شروع شده و هر روز، هر ماه و هر سال صفحه‌ جدیدی در این کتاب بی‌انتها نوشته خواهد شد، که تاریخچه‌ و داستانی جدید و واقعی برای این گیاه ارزشمند یعنی زعفران است.

چرا عطرین را انتخاب کنید؟