قوانین و مقررات

قوانین عمومی‌ وب سایت

کلیه اصول و رویه‌های وب سایت و فروشگاه اینترنتی عطرین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنننده است. کاربران وب سایت هم موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر میباشند. قوانین و مقررات در همین صفحه به روز خواهند شد.

تعریف مشتری یا کاربر

به شخصی‌ گفته میشود که در وب سایت ثبت نام نموده است و اقدام به ثبت سفارش در وب سایت عطرین میکنند

ارتباط الکترونیکی‌

توجه داشته باشید که ——– تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی عطرین از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی عطرین، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی عطرین است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@atrinzar.com اطلاع دهید. همچنین ——–، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی عطرین را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

ارسال سفارش

روز‌های کاری شرکت عطرین از شنبه تا چهارشنبه به استثنای روز‌های تعطیلات عمومی‌ در تقویم شمسی‌ ایران می‌باشد و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روز‌های کاری قابل ثبت و پیگیری می‌باشد. سفارشات استان تهران ۱ تا ۲ روز زمان ارسال کالا می‌باشد و برای شهرستان‌ها بنا به زمان بندی ارسال شرکت‌های پستی تعیین خواهد شد که ۳ تا ۵ روز کاری می‌باشد. شرکت ما آماده پاسوخ گویی از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر برای سفارشات اینترنتی می‌باشد و برای سفارشات تلفنی‌ تا ساعت ۵ بعد از ظهر است.کلیه سفارشات موفق ثبت شده در وب سایت از طریق ایمیل شرکت و اسا آام اسا اطلاع رسانی خواهد شد. اگر محصولی در انبار‌های شرکت عطرین موجود نباشد امکان فروش آن از وب سایت ممکن نمیباشد و این موضوع از طریق وب سایت قابل مشاهده می‌باشد