حریم خصوصی

برند عطرین با توجه به احترامی که نسبت به حریم شخصی افراد قائل است، برای خرید، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و … را از کاربران خود درخواست می‌‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران خود ارائه دهد.

تمامی فعالیت‌های برند عطرین، قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک بوده و طی این فرایند، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی، گواهی ارزش افزوده نیز صادر می‌شود.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و تلفن تماس، به‌منزله مورد تایید بودن اطلاعات است. در‌صورتی که این موارد به‌صورت صحیح در قسمت اطلاعات درج نشده باشد، برند عطرین برای اطمینان از صحت اطلاعات، می‌‌تواند اطلاعات تکمیلی‌ را از کاربران درخواست کند.

برند عطرین برای اطلاع‌رسانی رویداد‌ها، اخبار، خدمات جدید و تخفیف‌ها، برای کاربران وب‌سایت ایمیل و پیامک ارسال خواهد کرد.

برند عطرین ممکن است، برخی از نظرات و پیشنهادات را که شامل مصادیق مجرمانه باشد، در دید عموم نگذارد و در صورت تکرار، از اطلاعات ثبت شده افراد برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده شخص کاربران است و برند عطرین، هیچ مسئولیتی در قبال فاش شدن رمز عبور شما نخواهد داشت.

برند عطرین، هویت تمامی کاربران خود را بنا بر حفظ محرمانگی بایگانی کرده و در اختیار شخص یا سازمان خاصی قرار نخواهد داد. البته درصورتی که حکم قانونی توسط قوه‌قضاییه ارسال شده باشد، برند عطرین، اطلاعات اشخاص را در اختیار سازمان مذکور قرار خواهد داد.

برند عطرین، برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران، تمامی توان خود را به‌کار گرفته تا تجربه خریدی امن و راحت را به مشتریان خود ارائه کند.

نکته: شما می‌توانید نام، آدرس و تلفن افراد دیگری که می‌خواهید محصولات عطرین را به آن‌ها هدیه دهید در هنگام خرید وارد کنید، البته این اطلاعات از طرف برند عطرین، تنها برای همان سفارش استفاده خواهد شد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

پاسخگویی از ساعت 9 تا 4 تلفن تماس 02172501

دفتر مرکزی: استان تهران – شهر تهران – دروازه شمیران خیابان مازندران پلاک ۲۵۷ طبقه ۴ واحد ۱۵